Hakkımda…

Hakkımda…

Dr. Emre Erdoğan lisans, yüksek lisans ve doktorasını Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. 1996 yılından itibaren kamuoyu ve pazarlama araştırmaları sektöründe çalışan Erdoğan, 2003 yılında bağımsız araştırma şirketi Infakto RW’nun kurucuları arasında yer aldı. Erdoğan’ın kamuoyu araştırmaları, siyasal ve sivil katılım, gönüllülük, araştırma yöntemleri üzerine makaleleri bulunuyor. 2005 yılından itibaren İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sosyal İstatistik ve Araştırma Yöntemleri dersi veren Erdoğan, 2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde yarı zamanlı olarak Saha Araştırması Atölyesi dersi vermeye başlamıştır. “Türkiye’de Gençlerin Sivil ve Siyasal Katılımı” (2013), “Farklı Pencereler, Farklı Manzaralar: Sosyal Bilimlerde Yöntem Tartışmaları” (2012) ve “Bizi Yanlış Tanıyorlar: Avrupalıların Türkiye ve Türkler Hakkındaki Algıları” (2012) yazarı/editörü olduğu kitaplardır.

3 Comments

 1. Gün ARUN
  11 Şubat 2014

  Leave a Reply

  Kardesim, newsletter’in var mi.
  Yoksa tekrar gelecegim, bir sinav hazirliyorum, iki dak’ka kafami kaldirdim, su tango yazina bakip gidecegim. Google plus falan yaparim belki. Ama sonra.
  Sevgiler. Aman yazmayi birakma…
  Gün 113

  • Urbanhobbit
   12 Şubat 2014

   Leave a Reply

   Gün ağabey, merhaba.. daha yapmayı öğrenmedim ama olacak.. Teşekkürler

 2. Çağrı Mutaf
  11 Şubat 2014

  Leave a Reply

  Hocam blogunuz hayırlı olsun çok iyi yaptınız blog açmakla :)
  Bir tavsiyem olacak, gözümden kaçmamıştır umarım, sitenin yanındaki widget’lara e-posta ile takip etmeye yarayanından ekleseniz, yeni post’lar yüklendikçe e-posta ile haberdar olmamızı sağlasa.
  Kolaylıklar

Leave a Reply

*Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>